Beltur Köşkü 

Beltur tarafından 1997 yılında kafeye dönüştürülüp daha sonra yeme ve içme alanlarında hizmete açılmıştır. Kapalı ve açık alan olmak üzere 2 tane yeme ve içme mekanı bulunmaktadır.Doğayla iç içe olacağınız bu mekanda rahatça hem yemek yiyeceğiniz hemde rahatça sohbet edebileceğiniz bir yer olarak karşınıza çıkıyor.

Belltur Köşkünde Ne Yaplır?

Ödüllü lansmanlar olmak üzere bir çok şefin imzalı yemekleri bulunmakta birlikte belturun kendi yemekleri de mevcuttur . En önemlisi de belturun tarihi bir mekan olup yemek içme dışında gezilecek yerde olmasıdır.

Her yerde olmayan bir özelliği ise istanbul kartın geçmesidir öğrenci arkadaşlarımız daha rahat ve kolayca bu fırsatlardan yararlanabilir hatta %10 indirim hakkı kazanıyorlar.

Beltur Köşkü Menüsü ( Fiyatlar Ne Kadar? )

Gelin bu sorunun cevabını size kısaca cevaplayalım.

Kahvaltı : Boğaz manzarasına karşı eşsiz bir güzellikte kahvaltı kişi başı 395 Tl dir (0-6 yaş çocuklarına üretsizdir) (7-13 yaş arası çocuklara ise %30 indirim uygulanmaktadır)

Beltur Burger: En çok tercih edilen Burger olarak bilinir fiyatının uygun olması ve özel bir şefin yaptığı bir Burgerdir.Fiyatı tam olarak 109 tl dir.

2 çeşit çay imkanı bulunmaktadır

Normal çay: 5 tl dir

Fincan çay: 7.5 tl dir

Belturda bir çok çeşit iftar menüsü bulunmaktadır

Menü 1: Etli Düğün çorbası kırmızı biberli tereyağı sos ile servis edilip en çok tercih edilen çoradır.Yanında peynirli su böreği yeşil kırma salata nar ekşisi ve belturun özel zeytin yağıyla servis edilir. Ana yemek olarak ise ballı bademli dana kavurma yanında ise otlu limonlu terayağlı pilav tercih edilir.Yanında tatlı olarak ise bademli pare yada kare baklava tercih ediliyor.

Menü 1’in fiyatı: 395 TL dir