Lokanta / Restorant - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...
0 Sonuçlar bulundu
Daha fazla ilan yükle

Konumuma en yakın lokanta,kebapçı nerede diye düşünme hemen ilanlarımıza göz at ve yüksek puana sahip yerel işletmelere hızlıca ulaş.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi istanbulda da iftarın tatlı telaşesi başladı. 2023 yılında iftar için rezervasyonlar yapılmaya başlandı peki 2023 yılında ortalama bir iftar menüsü ne kadar? İftar fiyatları ne kadar? Mekanların büyük bir çoğunluğu kişi başı iftar menülerini et menü ve tavuk menü olarak iki farklı tercihle sunmaktadır. Ortalama kişi başı iftar fiyatları ise 250TL İle 400TL arasında değişiklik göstermektedir. (Gideceğini makanın lokasyonuna ve tercih ettiğiniz ürünlere göre fiyatlar değişebilmektedir.)
Ramazan her yıl olduğu gibi bu yılda bereketi ile birlikte geldi. Ramazan sofralarının tatlı telaşeleri her yıl olduğu gibi bu yılda başladı. Dışarıda iftar yapmak isteyenler ise yoğunluklardan dolayı şimdiden İstanbul’da en güzel iftar nerede yapılır? En iyi iftar mekanları nerede? Gibi ufak çaplı araştırmalar yapmaya başladılar, sizin için bu yazımızda 2023 yılında en çok tercih edilen iftar mekanlarını listeledik. İstanbul iftar mekanları 2023 yılında da bereketi ile birlikte dolacak….