En Yakın Şok Market

En yakın Şok market rağbet görmesinin en büyük sebebi konumu ve ulaşılabilirliğidir. Bununla birlikte zaten en yakın market noktasında her zaman Şok Marketi rahat bir şekilde bulabilirsiniz. En yakın Şok ile birlikte alışveriş noktasında kolaylık bulacaksınız. Alışveriş listesi yapmak için Şok Marketleri ziyaret ettiğinizde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir markette bulma imkanına sahipsiniz. Şok Market, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış şubeleri ile her türlü ürünü evinizin kapısına kadar sunuyor.

Türkiye’den Avrupa’ya uzanan şubeleri ile Şok Market, yurt dışı ürünlerinde de tercih edilmektedir. Mobil aplikasyon ile Şok Marketler ürünlerini görebilir, evinizden direkt sipariş verebilirsiniz. Siz de özel ürünleri inceleyebilir, özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sadece mobil uygulamada bulunan indirim kuponlarına da ulaşabilirsiniz.

Yakınımdaki Şok Market

Dünyadaki tüm yapılara yol tarifi veren adresrehberin.com uygulaması ile size en yakın Şok market bulabilirsiniz. Daha sonra adresrehberin tarafından verilen yol tarifi ile size en yakın Şok market gidebilirsiniz. Şok marketlere arama motorunu kullanarak da ulaşabilirsiniz.Şok’un internet sitesini ziyaret ettiğinizde bu harita üzerinde Şok şubelerinin haritasını ve size en yakın Şok Marketlerini görebilirsiniz.

Şok Marketleri Bulun

Adresrehberin.com, günümüzde dünyada en yaygın kullanılan uygulamalardan biridir. Bir arama motoruna bir adres veya bina adı girerek ve oraya ne kadar sürede ulaşabileceğiniz hakkında bilgi alarak dünyadaki herhangi bir yeri bulabilirsiniz. O yere gitmek için farklı yollar bulabilirsiniz. O alanla ilgili fotoğrafları da görebilirsiniz. Sizden önce orada bulunan diğer kişilerden yerler hakkındaki yorumları öğrenebilirsiniz.

En Yakın Marketler

Şok marketin en yakım market olarak yerini Adresrehberin.com’da bulabilirsiniz. Süpermarketler, bozulabilen ve bozulmayan gıdalardan ev eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesinin sunulduğu bir market türüdür. Süpermarketlerin farklı büyüklükleri vardır ve hizmet verdikleri toplam alana göre dağılım gösterirler.

Üç farklı süpermarket türü vardır.

l Birincisi, satış alanı iki bin metrekareden az olan küçük bir süpermarket.

l Orta ölçekli süpermarketler iki bin ila üç bin metrekare

l Büyük süpermarketler ise üç bin metrekareden fazla satış alanına sahip.

Süpermarket, insanların günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları her türlü gıda, ev eşyası ve diğer tüketim ürünlerini satan dünyanın en önemli ticari kuruluşlarından biridir. Ürünleri self servis şeklinde sunması ve gün boyu açık olması nedeniyle süpermarketler, dünya çapında birçok insan için günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

 

Süpermarketler, rahatlığına ek olarak, rekabetçi fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunarak insanların zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olur. Süpermarket, yüzü aşkın ülkede yüz binden fazla mağazasıyla dünyanın en büyük perakende şirketlerinden biridir.

 

Bana En Yakın Şok Marketler

Türkiye’deki tüm Şok Market lokasyonlarını görebileceğiniz bir Adrsrehberib.com görseli bulunmaktadır. Bununla birlikte yakınınızda yer alan Şok marketleri rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında 1.000’den fazla satış noktasında geniş ürün ve hizmet yelpazesi sunan Şok Market, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam cevap vermek için tek bir çatı altında bu durumu karşılamaktadır. Son yıllarda Irak, Gürcistan ve Bulgaristan’da mağazalar açan Şok Market, yurt dışı açılımına Şok markasını Kuzey Makedonya’yı da taşıyarak devam ediyor.

Şok Market, hedef kitlesine daha etkin ulaşabilmek için televizyon, radyo, gazete, internet gibi çeşitli iletişim araçlarını kullanmaktadır. Ayrıca Şok Market, müşterileriyle daha yakın ilişki kurmak ve marka bilinirliğini artırmak amacıyla yıl boyunca çeşitli etkinlik ve kampanyalar düzenlemektedir.

Şok Market’in ana hedefi, müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri en iyi fiyatlarla sunarak en iyi alışveriş deneyimini yaşatmaktır. Şok Market, bu amacına ulaşmak için her zaman müşterisini ön planda tutar ve mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışır. Bu hizmetlerle birlikte müşterilerini her zaman memnun eden bir firma haline gelmiştir. Günümüzde ise her zaman kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Gelişen market zinciri teknolojisini sağlam ve güvenilir bir şekilde devam ettiren Şok Marketler zincirinde alışveriş yapmak her zaman sizlere yarar sağlayacaktır. Bununla birlikte indirim kuponları ve günlük indirimle birlikte kısa sürelerde güzel indirimler elde edebilirsiniz. Bu noktada da her zaman Şok marketin uygulamasını indirmek sizlere yarar sağlar.

 

 

En Yakın Şok Market Nerede?

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

Şok  Market İndirim Günleri Ne Zaman?

Zincir marketler artık hemen hemen her sokak başında kimi zaman bir şube olacak şekilde kimi zamansa aynı sokakta iki farklı  şube ile müşterilerinin taleplerine göre hizmet noktaları açmaktalar. Zincir marketlerin tercih edilmesindeki en yegane temel neden, haftalık ve aylık olacak şekilde çeşitli ürüneleri indirimli yada 1 alana 1 bedava gibi kampanyalar ile tüketicilere ulaştırmalarıdır.Şok marketlerde zincir maket denildiğinde ilk akla gelen marketlerden bir tanesidir peki şok marketin indirim günü ne zaman? diye soracak olursanız her zincir markette olduğu gibi şok marketinde haftalık olarak aktuel ürünleri bulunmaktadır. Şok market kataloğu sayfamızdan bu hafta şok market tarafından indirimli yada kampanyalı şekilde satılan ürünlere göz atabilirsiniz.

İstanbul'da ki Şok Market Şubeleri

Adalar Şok Market Şubeleri
Arnavutköy Şok Market Şubeleri
Ataşehir Şok Market Şubeleri
Avcılar Şok Market Şubeleri
Bağcılar Şok Market Şubeleri
Bahçelievler Şok Market Şubeleri
Bakırköy Şok Market Şubeleri
Başakşehir Şok Market Şubeleri
Bayrampaşa Şok Market Şubeleri
Beşiktaş Şok Market Şubeleri
Beykoz Şok Market Şubeleri
Beylikdüzü Şok Market Şubeleri
Beyoğlu Şok Market Şubeleri
Büyükçekmece Şok Market Şubeleri
Şişli Şok Market Şubeleri
Tuzla Şok Market Şubeleri
Ümraniye Şok Market Şubeleri
Üsküdar Şok Market Şubeleri
Zeytinburnu Şok Market Şubeleri

Çatalca Şok Market Şubeleri
Çekmeköy Şok Market Şubeleri
Esenler Şok Market Şubeleri
Esenyurt Şok Market Şubeleri
Eyüpsultan Şok Market Şubeleri
Fatih Şok Market Şubeleri
Gaziosmanpaşa Şok Market Şubeleri
Güngören Şok Market Şubeleri
Kadıköy Şok Market Şubeleri
Kağıthane Şok Market Şubeleri
Kartal Şok Market Şubeleri
Küçükçekmece Şok Market Şubeleri
Maltepe Şok Market Şubeleri
Pendik Şok Market Şubeleri
Sancaktepe Şok Market Şubeleri
Sarıyer Şok Market Şubeleri
Silivri Şok Market Şubeleri
Sultanbeyli Şok Market Şubeleri
Sultangazi Şok Market Şubeleri
Şile Şok Market Şubeleri

Şok Marketin Sahibi Kim?

Şok marketler zincirinin yönetim kurulu yönetiminde Cengiz  Solakoğlu bulunmaktadır. 1964 yılında Ticari ilimler akademisinden mezun olmuştur.İş hayatına  1967 yılında BEKO A.Ş satış elemanı olarak başlamıştır. 1977 Yılında ise şirkette genel müdür pozisyonuna getirilmiştir. 60 Yaş sınırından dolayı emekli olup ŞOK marketler grubunda  yönetim kurulu başkanlığı görevi yapmaktadır.

Şok Yıldız Nedir?

Şok yıldız nedir? Şok yıldız şok marketler zincirinin oluşturmuş olduğu bir indirim programıdır.

Şok Yıldır Nasıl Kazanılır?

Online şok uygulaması olan cepte Şok uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz her 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 (bir) adet şok yıldız verilmektedir. 

Şok Yıldız Sadece Cepte Şokta Mı Kullanılıyor?

Şok yıldızlar yanlızca cepte şok uygulaması üzerinde kullanılmamaktadır. Şok yıldız puanlarınızı en yakın şok marketlerde kullanabilirsiniz.

Şok Yıldız Cepte Şok Uygulamasında Nasıl Kullanılır?

Cepte şok uygulamasına giriş yapın ardından sipariş vereceğiniz ürünleri seçip ödeme sayfasına gelin. Ödeme sayfası üzerinden şok yıldız puanımı kullan seçeneğini seçerek şok yıldız puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Şok Yıldız Puanı Şok Marketlerde Nasıl Kullanılır?

En yakın şok markette şok yıldızlarınızı kullanmak için kasiyere cepte şok uygulamasındaki şşok yıldızlarımı kullanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Ardından cepte şok uygulamasına giriş yaparak cepte şok uygulamasındaki qr kodu kasiyere göstererek ödemenizi yapabilirsiniz.

Siparişleri İade Etiiğinde Şok Yıldızlar Geri İade Edilir Mi?

Şok marketlerde veyahut cepte şok uygulaması üzerinden alış olduğunuz ürünlerin ödemesini şok yıldız puanlarınız ile yaptıysanız kullandığınız şok yıldız puanı kadar puanlarınız cepte şok uygulamanıza iade edilmektedir.

1 Şok Yıldız Kaç TL’dir?

1 Şok yıldız puanı 1TL olarak ücretlendirilmektedir.

Popüler Kategoriler

Popüler Bakkal / Market İlanları

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

  • Bakkal ve market arasındaki en büyük temel fark market açılışı yapılabilmesi için minimum 75m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bir market sahibi olabilmeniz için market açmak istediğiniz dükkanda bir engelli wc’si ve jenaratör bulundurmanız gerekmektedir.
  • Bakkallarda veresiye usulu alışveriş yapılabilirken marketlerde veresiye usulü  bir alışveriş yapılamamaktadır.

En yakin marketi arıyorum ama nasıl bulabilirim? diye düşünme hemen konum filtreleme bölümünden konumunu seç ve adresine en yakın marketi yada bakkalı hızlıca bul!

Bakkal & Market Kategorimizi Değerlendirin :
5/5
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]