Büyük Ada Plajları ve Plaj Ücretleri 2023 - 2024 - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Büyük Ada Plajları ve Plaj Ücretleri 2023 – 2024

Büyük Ada Plajları ve Plaj Ücretleri 2023 – 2024

İstanbul’da özellikle günübirlikte tatil edildiğinde akıllar ilk adalar gelmektedir. Büyük ada plajlarıda her yıl olduğu gibi yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği plaj bölgelerinden bir tanesi peki büyük ada plaj giriş ücreti ne kadar?  Büyük adada hangi plajlar var merak ediyorsanız bu yazımız tam siz okurlarımıza göre diyebiliriz.

Son güncelleme : 23 Ağustos 2023 Tarihinde yapılmıştır.

Aya Nikola Plajına Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ne kadar?

Aya Nikola plajı büyük adada bulunan en sakin ve sığ su seviyesine sahip plajlardan bir tanesi olup, yüzme bilmeyenlerin sıklıkla tercih ettiği plajlardan bir tanesidir. Plaj içerisine giriş hafta içi ve hafta sonu tarifesi olacak şekilde iki farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Aya Nikola Plajı Giriş Ücreti Ne Kadar?

Aya Nikola plajına hafta içi giriş ücreti 270TL olup hafta sonu plaja giriş ücreti 285TL’dir. Bu fiyatların içerisine şezlong ve şemsiye dahil olmayıp şezlong ve şemsiye ayrı olarak satılmaktadır.

Aya Nikola Plajı Şezlong ve Şemsiye Ne Kadar?

Şezlong ve şemsiye ayrı ayrı fiyatlandırılmakta olup şezlong fiyatı 120TL şemsiye fiyatı 120TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Aya Nikola Plajı Can Kurtaran Var Mı?

Aya Nikola plajında can kurtaran var olup saat 08:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir.

Aya Nikola Plajına Nasıl Gidilir?

Aya Nikola plajına ister adada bulunan bisikletler ile istersenizde iskelede bulunan motor seferleri ile birlikte gidebilirsiniz.

Prenses Koyu Plajına Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ne kadar?

Prenses koyu plajı koy plajı olduğundan içeriye alınan kişi sayısı 350 ile sınırlıdır. Bu nedenle prenses koyu plajını ziyaret etmeden önde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.Prenses koyu plajı içerisinde konaklama ve yemek hizmetide verilmekte olup plaja ulaşmak için aşıklar yolunu takip etmeniz yeterli olacaktır.

Prenses Koyu Plajına Giriş Ücreti Ne Kadar?

Prenses koyu plajında diğer plajlarda olduğu gibi hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde iki ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır.Hafta içi prenses koyu plajına giriş ücreti 280TL iken hafta sonu 300TL’dir.

Prenses Koyu Plajı Şezlong ve Şemsiye Ne Kadar?

Giriş ücretine şezlong, emanet dolabı ve şemsiye dahil olup ekstra ücret talep edilmemektedir.

5/5
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.