BU HAFTA HANGİ MARKETTE İNDİRİM VAR?

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte hayatımza giren eknomik zorluklarla birlikte, en yakın a101 nerede? En bim market nerede? Gibi uygun fiyatlı market aramaları internet üzerinden aranmaya başladı. Bu aramaların yanı sıra a101 indirimleri, bim indirimleri, happy center indirimleri gibi uygun fiyatlı zincir market aramalarıda kullanıcılar tarafından sıklıkla aratılmaya başladı. Peki a101 , bim ve diğer tüm zincir marketlerin indirimlerinden nasıl haberdar olabilirim diye düşünüyorsanız adresrehberin.com yanınızda aşağıda bulunan kataloglardan zincir marketlerin haftalık indirimli ürünlerini takip edebilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Maket,Kozmetik ve Yapı Marketlere Ait Katalog ve İndirimler

CARREFOURSA KATOLOGLARI VE İNDİRİMLERİ

KİM KATOLOGLARI VE İNDİRİMLERİ

ÇAĞRI MARKET KATOLOGLARI VE İNDİRİMLERİ

HAPPY CENTER KATOLOGLARI VE İNDİRİMLERİ

Adsız tasarım (35)

MACROCENTER KATOLOGLARI VE İNDİRİMLERİ

Popüler Bakkal / Market İlanları

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

  • Bakkal ve market arasındaki en büyük temel fark market açılışı yapılabilmesi için minimum 75m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bir market sahibi olabilmeniz için market açmak istediğiniz dükkanda bir engelli wc’si ve jenaratör bulundurmanız gerekmektedir.
  • Bakkallarda veresiye usulu alışveriş yapılabilirken marketlerde veresiye usulü  bir alışveriş yapılamamaktadır.

En yakin marketi arıyorum ama nasıl bulabilirim? diye düşünme hemen konum filtreleme bölümünden konumunu seç ve adresine en yakın marketi yada bakkalı hızlıca bul!

Bakkal & Market Kategorimizi Değerlendirin :
5/5
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]