Pet Oteli

Pet Oteli

Yaz ve kış tatillerinde patili evcil dostlarımızı evde yanlız başlarına bırakamıyoruz. Gerek kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacakları için gerekse yanlız bırakıldıklarında strese girebilmelerinden dolayı yaz ve kış tatillerinde evcil dostlarımızı güvenerek bırakabileceğimiz birilerine ihtiyaç duyuyoruz ve çoğumlukla can dostumuzu bırakabilecek birilerini bulamadığımızda evcil dostlarımıza özel pet otellerini tercih ederiz.  Pet oteli hizmetinde kimi pet oteli kafes hizmeti ile evcil dostumuza kafes içerisinde bakarken kimi pet otelinde ise kafesiz bir ortamda hizmet sunmaktadır.

Pet Oteli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Pet oteli seçimi yaparken seçim yapacağınız otelin konumu ve bakıcısı oldukça önemlidir. Eğer bir kediniz varsa ve kedinizi bırakacağınız kedi oteli ‘nin etrafında çok fazla sahipsiz köpek bulunuyorsa seslerden dolayı kediniz sterese girebilir veyahut köpeğiniz varsa ve özgürce dolaşamayacağı bir ortamda bakıldığı taktirde yine köpeğinizde strese girebilir bu nedenle pet oteli seçimi yaparken mutlaka evcil dostunuzun rahat edebileceğiz kafesiz ortamda bakım yapılan pet otellerini seçmelisiniz. Pet otelinin konumunun yanı sıra evcil dostunuza bakcak olan bakıcınında deneyimi çok önemlidir. Düzenli ve displin sahini deneyimli bakıcılar bulmanız evcil arkadaınızın rahatı önemli olacaktır. Pet otellerinin bazılarında aynı zamanda pet taksi hizmetide bulunmaktadır. Uzun bir yoldan geldiniz ve pet oteli ile evinizin mesafesi uzak ise mutlaka pet taksi hizmeti sunan pet otellerini tercih etmenizi öneririz.

Kedi Oteli Fiyatları 2022

Tatilde çıkacaksınız ve kedinizi bir kedi oteline bırakmak istiyorsunuz peki kedi otellerinin günlük fiyatı ne? Kedime bakcak kişi ne kadar tecrübeli? Diye düşünme adresrehberin.com’da bulunan yüzlerce kedi otelinden bir tanesini hemen seç ve hem kedi oteline gitmeden bakıcı hakkında bilgi al hem de yüzlerce seçenek arasından bütçene ve aklına uyan kedi otelini hızlıca bul.
0 Sonuçlar bulundu
Daha fazla ilan yükle