ORDU ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ 2024 - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

ORDU ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ 2024

n

Çambaşı Kayak Merkezi, Ordu’nun gözde kış turizm destinasyonlarından biri olan Çambaşı Kayak Merkezi, muazzam doğal güzellikleri ve çeşitli kış sporları olanaklarıyla ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Ormanlarla çevrili ve dağ manzaralarına hakim konumuyla dikkat çeken bu merkez, Ordu’nun Kabadüz ilçesine bağlıdır. Farklı zorluk seviyelerine uygun pistlere sahip olmasıyla hem acemi hem de deneyimli kayakçılara hitap etmektedir. Çambaşı Kayak Merkezi’nde ayrıca kayak eğitimleri alabilir, kayak ekipmanları kiralayabilir ve doğa ile iç içe keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

nnnn

nn
ENİYİGEZİROTASI YOUTUBE KANALIMIZ

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Pist Haritası ve Uzunluğu

nnnn

nnnn

En uzunu orta seviye kayakçılar için olarak sınıflandırılmış 2203 metrelik pist olup toplam yaklaşık 17000 metrelik pist bulunuyor. İki farklı noktaya çıkış yapabileceğiniz iki ayrı telesiyej bulunan bu tesisteki telesiyejler Çambaşı Telesiyej ve Ordu Telesiyej olarak geçiyor. Çambaşı Telesiyej, diğer telesiyejden 39 metre daha yukarıya gidebiliyor. 

nnnn

ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ TELESİYEJLERİ

nnnn

Tesiste hat uzunluğu 1.169 metre ve 1.104 metre olmak üzere 2 adet telesiyej hattı bulunmaktadır. Toplam uzunluğu 17,275 metre olan 11 adet kayak pisti bulunmaktadır.

nnnn

ÇAMBAŞI Kayak Merkezi Otelleri ve Konaklama

nnnn

Çambaşı Doğa Tesislerinde bulunan 12 adet bungalov, süit ve standart odalarıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek. Mevsim şartlarına uygun yalıtımla yapılan evler dubleks ve asma katlı olarak iki tip inşa edildi. Çam ağaçları arasında yapılan evler kayak yapanların kuşbakışı izlenebileceği bir konumda yer alıyor. Bir evde bulunması gereken tüm eşyaların bulunduğu bungalovlar vatandaşlara doğa ile iç içe konforlu konaklama imkânı sağlayacak. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi için 0537 395 52 25 telefon numarasını arayabilirsiniz.

nnnn

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Ne zaman Açılıyor ?

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezine ne zaman gidilir? Çambaşı Kayak Merkezi’ne gitmek için en uygun zaman, genellikle Aralık ayından itibaren başlayan kış sezonudur. Aralık ayından Mart ayına kadar olan dönemde ziyaretçilere açıktır. Bu aylarda bölgede yeterli kar örtüsü olduğundan, kayak ve diğer kış sporları yapmak mümkündür.

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Canlı

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezinde kar var mı yok mu diye merak ediyorsanız; genellikle Aralık  ve Mart aylar içerisinde kar oluyor ancak anlık canlı izlemek için Çambaşı Canlı Yayın linkine tıklayıp izleyebilirsiniz.

nnnn

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Nerede Ve Nasıl Gidilir?

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi, Ordu ilimizde yer almaktadır. Ordu merkeze uzaklığı 55 km ve araç ile 1 saat 20 dakika ulaşılabilmektedir. Çambaşı Kayak Merkezi yol tarifi? Çambaşı Kayak Merkezi’ne ulaşmak için Ordu şehir merkezinden farklı ulaşım seçenekleri kullanabilirsiniz;

nnnn

  n

 • Özel Araç: Genellikle Ordu’dan Çambaşı Kayak Merkezi’ne ulaşım D010 karayolu üzerinden sağlanır. Bu yol, bölgedeki ana güzergah olabilir. Güzergah üzerinde tabelalar ve yön levhaları size doğru yönlendirmeleri gösterecektir.
 • nnnn

 • Havalimanı Kullanımı: Eğer Ordu-Giresun Havalimanı’ndan geliyorsanız, havalimanından çıkış yaptıktan sonra Çambaşı Kayak Merkezi’ni gösteren tabelaları takip ederek yol alabilirsiniz.
 • nnnn

 • Araç Kiralama: Ordu şehir merkezinden veya Ordu-Giresun Havalimanı’ndan araç kiralama yapabilirsiniz. Araç kiralama ile özgürce seyahat edebilir ve kendi programınıza göre yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.
 • nnnn

 • Toplu Taşıma: Ordu şehir merkezinden Çambaşı Kayak Merkezi’ne otobüs seferleri bulunabilir. Ancak, toplu taşıma seçenekleri sınırlı olabilir, bu nedenle güzergah ve sefer saatlerini önceden kontrol etmek önemlidir.
 • nnnn

 • Özel Turlar: Bazı seyahat şirketleri veya tur operatörleri, Çambaşı Kayak Merkezi’ne yönlendirilen özel turlar düzenleyebilir. Bu turlar genellikle ulaşım ve bazı hizmetleri içerir.
 • n

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları 2024

nnnn

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Ekipman Fiyatları 2024

nnnn

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Yeme – İçme

nnnn

Kayak arası, karnınız açıktıysa WOOD RESTAURANT ve CAFE siz kayak severlerimizin hizmet veriyor. Şeflerimizin, itina ile hazırladığı menüler sizi heyacanlandırabilir.

nnnn

Çambaşı Kayak Merkezi Aktiviteler

nnnn

Snowtubing; eğlenceli, aksiyon dolu ve en önemlisi dondurucu soğukları sevmeni sağlayan mükemmel bir keşiftir. Kızak mantığından yola çıkılarak ortaya çıkmış bir kar sporu olmasının yanı sıra kar yapma makineleri sayesinde her mevsim yapılabilir. Karlı bir tepe ve tüpün varsa kayabilir ve bu eğlenceli sporun tadını çıkarabilirsin. Ayrıca Kar motoru , Zipline, Kızakla kayma keyfi yaşayabilirsiniz.

nnnn

Çambaşı Kayak Tesisleri İletişim ve Adres Bilgileri

nnnn

Adres: Gümüşdere, Kabalak Küme Evler, 52020 Kabadüz/Ordu

nnnn

Rezervasyon: 0 537 395 52 25, Bilgi Hattı: 0 537 395 52 15

nnnn

Umarım sizin de geçirebileceğiniz iyi bir kayak tatili olur. Bizlere teşekkür etmek isterseniz yorumlarınız bizler için önemli ayrıca başka kayak merkezini merak ediyorsanız yorumlar kısmına yazmanız bizi memnun eder. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Hoşcakalın 🙂

n

ORDU ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ 2024 yazısı ilk önce Gezi Rotası üzerinde ortaya çıktı.

n

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.