Üretici Kooperatifi Pazarına Nasıl Gidilir? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Üretici Kooperatifi Pazarına Nasıl Gidilir?

Üretici Kooperatifi Pazarı

İstanbulda en çok bilinen pazarlardan olan tarihi Kadıköy salı pazara içerisinde kurulmakta olan kooperatif pazarı nerede içerisinde ne tarz ürünler satılıyor sizler için hazırladık.

Kadıköy kooperatif pazarı küçük çaplı üreticilerin ürünlerini satabilmeleri amacı ile  kurgulanıp pazarın açılışı gerçekleşmiştir. Bu pazarın asıl kurulma amacı toprak üreticilerinin ürünlerini satabilmeleri ve toprak üreticisi sayısının arttırılması amaçlanmaktadır.

Pazarın toprak üreticilerini desteklemesindeki en büyük neden betonlaşmış şehirlerde üretimin oldukça az olması ile toprak üreticilerinin sayısının bu betonlaşmış şehirlerde oldukça az olmasıdır.

Pazar içerisinde yeşil biber, maydonoz, nane, tere, soğan gibi temel besinlerin hemen hemen hepsi toprak yetiştiricileri tarafından satılmaktadır.Burada yapacağınız alışverişlerinizde sizlerde toprak yetiştiricilerine destek olabilir ve taze meyve sebze alışverişi yapabilirsiniz.

Üretici Kooperatifi Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?

Üretici kooperatifi pazarı sadece pazar günleri kurulmaktadır.

Üretici Kooperatifi Pazarına Nasıl Gidilir?

Üretici Kooperatifi Pazarı Kadıköy salı pazarının bulunduğu bölgede pazar günleri kurulmaktadır. Uzunçayır metrobüs durağında inerek kolaylıkla üretici kooperatifi pazarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.