Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede? Giriş Ücreti Ne Kadar? 2023 - 2024 - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede? Giriş Ücreti Ne Kadar? 2023 – 2024

Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede? Giriş Ücreti Ne Kadar?

1350M2’lik bir alana kurulmuş olan babalu aktif eğlence  parkı , çocukların eğlenirken enerjilerini sonuna kadar atabildikleri değişik oyun türlerinin olduğu geniş bir alana sahip kapalı kutu sistem eğlence merkezidir.

Babalu aktif eğlence merkeziden bulunan tüm oyun alanları yurtdışından özel olarak ithal edilmiş olup, çocuk ve yetişkin sağlığına zarar vermeyecek yapıdadır. İçeride bulunan oyun alanaları tv tarafında aynı zamanda onaylanmış olup içeride alerjik sendromu olan çocuklar için özel hava sistemleri ile donatılmıştır.

Babalu aktif eğlence parkı 2 – 12 yaş aralığında çocuklar için tasarlanmış olup, sadece çocuklara yönelik olarak gözüksede aileler içinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Oyun alanındaki bütün her şey çocuklara yönelik olduğundan içeride çocuklara zarar gelebilecek en ufak bir şey bulunmamaktadır.

Babalu aktif eğlence parkında çocuğunuz doyasıya eğlenirken sizlerde kitap, gazete okuyabilir aynı zamanda kafe veya çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Babalı aktif eğlence parkında çocuklarınızın temel gıdalarıda düşünülmüş olup içerisinde bulunan kafeden çocuk sağlığına uygun besinler satın alabilirsiniz.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Doğum Günü Kutlaması Yapılıyor mu?

Babalu aktif eğlence parkı içerisinde çocuğunuzun doğum gününü unutulmaz bir gün haline çevirebilir ve doyasıya eğlenirken aynı zamanda doğum günü kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Giriş Ücreti 2023 -2024

Babalu aktif eğlence parkı saatlik ve saat sınırsız olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar hafta içi ve hafta sonu için değişiklik göstermektedir.

Hafta İçi 1-12 yaş için saat sınırı olmadan giriş yapacak olursanız kişi başı 290TL olup, saat sınırı olarak giriş yapacak olursanız giriş ücreti 190TL olup her saat için 50TL ek ödeme talep edilmektedir.

Hafta sonu girişlerinde ise 3 farklı giriş seçeneği bulunmaktadır. 1-12 yaş için 1 saatlik giriş ücreti 150TL olup 2 saatlik giriş ücreti 200TL’dir. 2 saatlik paketi satın aldığınızda iki saatin üstüne çıktığınızda her saat için +50TL olacak şekilde ücretlendirme yapılmaktadır.

Bablu aktif eğlence park aylık kredili sistemide bulunmaktadır. Bu kredileri satın aldığınızda aylık olarak ödeme yaparak daha uygun fiyata giriş yapabilirsiniz.

1 Aylık Üyelik : 1899TL

3 Aylık Üyelik : 4299TL

6 Aylık Üyelik : 7899TL

Babalu Aktif Eğlence Parkı Kaçta Açılıyor?

Babalu aktif eğlence parkı saat 10:00’da açılmaktadır.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Kaçta Kapanıyor?

Cuma ve Cumartesi günü 22:00’da kapanmakta olup diğer günler 20:00’da kapanmaktadır.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede?

Babalu aktif eğlence parkı Başakşehir de bulunup açık adresi Arterium alışveriş merkezi istiklal caddesi no:15 şeklindedir.

Babalu Aktif Eğlence Parkına Hangi Otobüsler Gidiyor?

89C,98, 146B, 78ZB hat numaralı otobüsler ile gidebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.