Karavan Kampı Nerede Yapılır? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Karavan Kampı Nerede Yapılır?

Karavan Kampı Nerede Yapılır?

Yaz ve kış mevsiminin olmazsa olmaz tatillerinden bir tanesi istisnasız karavan kampıdır. Özellikle otel tatillerinin masraflarının çok olması nedeni ile karavanlara yoğun ilgi bulunmaktadır. Yeni karavan alanlar ve hali hazırda karavanı olup yeni yerler keşfetmek isteyenler karavan kampı nerede yapılır? Şekilden internet üzerinde sorgular yapmakta bu yazımızda da sizlere keyifle ziyaret edebileceğiniz karavan kamp alanlarını hazırladık.

Ayvalık ( Cunda Adası)

Lezzet dolu duraklara sahip 🙂 aynı zamanda dar sokakları ve tarihi ile ön planda olan Cunda adası karavan kampı yapanlar için sıklıkla tercih edilen bölgelerden bir tanesidir. Ailenizle veyahut yalnız gidip kafa dinleyip huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Antalya (Demre)

Portakal ve limon ağaçlarının güzel görüntüsü ve kokusu ile birlikte güzel ve hoş vakit geçirmek istiyorsanız Antalya demreyi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Merkez ilçeye 130 km mesafede olan Demre ilçesi doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Kuş Adası

Türkiye’nin aydın ilinde bulunan kuş adası hem yazlıkçıların hemde kamp severlerin yıl boyunca sıklıkla uğradıkları bölgelerden bir tanesidir.Merkez ilçeye yayın bir yerde kamp yapmanız halinde çevreye ait güzelliklere göz atabilirsiniz. Fakat yaz kampları için kuş adası tercih yoğunluktan dolayı çok sakin geçmeyebilir bilginize 🙂

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.