Tekirdağda Gezilecek Yerler,Otel Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Tekirdağda Gezilecek Yerler,Otel Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tekirdağda Gezilecek Yerler

İstanbul’da ikamet edenlerin bir kısmı hafta sonu veyahut bayram tatillerinde yakın şehirlere günübirlik küçük kaçamaklar yapmaktadırlar. Hem uygun fiyatlı bir tatil hemde sakin ve huzurlu bir ortam için Tekirdağı tercih edebilirsiniz. Ailenizle veyahut yalnız gidip hem kısa bir kaçamak yapıp hemde lezzetli ve meşhur  Tekirdağ köftesi tadabilirsiniz. 

Uçmakdere 

Tekirdağ gittiğinizde hem eğlenip aynı zamanda da adrenalin dolu bir gün geçirmek istiyorsanız kesinlikle uçmakdereye gidip efsane yamaç paraşütü deneyimlemenizi önerebiliriz. Burada işin profesyonellerinden eğitim alıp eğlenceli birgün geçirebilirsiniz.

Şarköy,Mürefte

Türkiye’de şaraplık üzüm üretimi denildiğinde akıllara ilk Şarköy ve Mürefte gelmektedir. Mürefte ilçesinde şarap müzesi ve fabrikalarıda bulunmaktadır. Şarköy ilçesini kaderine terk edilmiş sessiz bir kasaba gibi düşünebilirsiniz. 

Otel Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Otel seçimi yaparken otelin fiyatından önce bulunduğu konuma ve daha önce gitmiş olan otel ziyaretçilerinin bırakmış olduğu yorumlara dikkat etmenizi öneririz. Otelinizi seçtiniz ve yorumlarına göz attınız peki bu adımlardan sonra otel seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli?

1) Otel havuzunun temizliği ne sıklıkla yapılıyor?

Seçmiş olduğunuz otele ait havuzun ne sıklıkla temizlendiği, klor oranı vb. sağlığınızı etkileyecek tüm etmenleri otel işletmesine sormanızı öneririz.

2)Otel odası temizliği ne sıklıkla yapılıyor?

Seçmiş olduğunuz otel odasının temizliği ne sıklıkla yapılıyor, size kullanmanız için verilen çarşaf, yorgan vb. Kumaş ürünlerin değişimi ne sıklıkla yapılıyor gibi soruları otel işletmesine sormanızı öneririz.

3)Yemekler ne sıklıkla veriliyor?

Her otelin kendine has kurallara göre işletilmektedir. Kimi otelin sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği olmak üzere 3 öğün yemek hizmeti sunarken kimi otellerde ise sabah ve akşam yemeği olmak üzere yalnızca 2 öğün yemek verilmektedir. Bazı otellerde ise yemek hizmeti verilmemektedir.

4)Merkeze Olan Uzaklığı

Yaz akşamları yürümek, hediyelik eşya almak ve aynı zamanda hoş vakit geçirmek için ilçe merkezlere yakın konumda bir otel seçmenizi öneririz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.