Ters Evren  (Ters Ev) İstanbul Nerede? 2023 Giriş Ücreti Ne Kadar? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Ters Evren  (Ters Ev) İstanbul Nerede? 2023 Giriş Ücreti Ne Kadar?

Ters Evren  (Ters Ev) İstanbul Nerede? 2023 Giriş Ücreti Ne Kadar?

Popüler kültür ile birlikte birçok yeni nesil müze konsepti ortaya çıktı, bu müze konseptlerinden bir taneside ters evren müzesi bir diğer adı ile ters ev müzesidir. İstanbul Metrocity avm içerisinde bulunan ters ev müzesi Türkiye genelinde yoğun ilgili görmektedir. Bayram tatilininde gelmesi ile birlikte özellike fotoğraf ve video çekmeyi seven gençlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Ters Evren Metrocity Nasıl Bir Yer?

İçerisinde bol bol eğlenceli ve dikkat çekici fotoğraflar çekebildiğiniz konseptlere sahip içerisinde bulunan tüm eşyaların tersten olduğu bir fotoğraf müzesidir. Özellikle tersten olan teras katı genç ve çocuk ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Tersten bulunan yatak odaları, oturma odaları gibi çeşitli konseptleri ile kahkahalarla dolu fotoğraflar ziyaretçilerini bekliyor diyebiliriz.

Ters Evren (Ters Ev) Metrocity 2023 Giriş Ücreti Ne Kadar?

0-3 Yaşında olan çocuklar için giriş ücretsiz olup, yetişkinler için giriş ücreti 75TL’dir.Öğrenci girişi ise 65TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Ters Evren (Ters Ev’e) Nasıl Gidilir?

Ters evren İstanbul Avrupa yakasında bulunan Metrocity avm içerisinde yer almaktadır.İstanbul Anadolu Yakasından ters evrene gidecekseniz Metrobüs ile Levent üzerinde inip ziyaret edebilirsiniz.Kişisel araç ile ziyaret edecekseniz avm’nin ücretsiz otoparkından faydalanabilirsiniz.

Not: Ters evren müzesi Metrocity avm’nin -2. Yemek katında yer almaktadır.Ters Evren Konum Bilgisi İçin Tıklayın…

Ters Evren (Ters Ev) Fotoğrafları

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.