Museum Of Motivation Bilet - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Museum Of Motivation Bilet

Museum Of Motivation Bilet

İstanbul’da müze ve fotoğraf denildiğinde akıllara yeni nesil motivasyon müzeleri gelmektedir. Bu müzelerin en bilindiği istisnasız Museum of Motivationdır. Museum Of Motivation Bileti nereden alınır? Bilet ücreti nedir?  Museum of motivation’a nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz. 

Museum of motivation  2020 yılı itibariyle ziyaretçilerine kapılarını açtı, Türkiye’de  ilk yapılan interaktif sergi ünvanınıda taşımaktadır. Müzenin temel amacı müze ziyaretçilerinin yaşama farklı bir pencereden bakıp motivasyon toplamalarıdır. 

Gösterişli dekorları ile fotoğraf severlerin ve özellikle sosyal medya fenomenlerinin içerik üretmek için gittikleri mekanlar arasında yer almaktadır.

2023 Museum Of Motivation Bileti Ne Kadar?

Tam Bilet Girişi : 79TL

Öğrenci Bileti Girişi : 59TL

Çocuk Bileti Girişi: 59TL

65 Yaş ve Üzeri : 59TL

4 Kişilik Aile Bileti : 199TL

Museum Of Motivation Kaça Kadar Açık?

Haftanın 6 günü hizmet veren Museum of motivation müzesi pazartesi günü kapalıdır. Kapı açılışı 12.00 olup kapanışı 21.00’dır.

Museum Of Motivation’a Nasıl Gidilir?

Barbaros Mahallesi, Watergarden Avm, Ataşehir / İstanbul

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.