En Yakın Petshop Nerede? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

En Yakın Petshop Nerede?

Pet Shop Nedir?

Pet shop  evcil ve sokak hayvanları için temel ihtiyaçları için gerekli malzemelerin satıldığı dükkana verilen isimdir. Pet shopların bir kısmı sadece hayvanlar için gıda ürünlerinin satışını yaparken bir kısmı hem gıda hem de aksesuar ürünleri satmaktadır.

Pet Shop Ne Demek?

Pet shop türkçe anlamı ile evcil hayvan dükkanı olarak isimlendirilmektedir. İçerisinde evcil hayvanlar için aksesuar ve gıda ürünleri satılmakta olup, kimi pet shop içerisinde balık ve kuş gibi ufak hayvanlarında satışı yapılmaktadır.

Pet Shop’ta Ne Satılır?

Pet shoplar içerisinde çeşitli evcil hayvanlar satılmaktadır. (Kedi ve köpek satışları yasaklanmıştır.) kuş ve balık çeşitlerinin satışı yapılmaktadır. Kedi, köpek, balık ve kuş gibi evcil hayvanlar için mama ve bakım ürünleri ile birlikte evcil hayvan aksesuarlarıda satılmaktadır.

En Yakın Pet Shop Nerede?

Konumuma en yakın pet shop’u nasıl bulabilirim? Diye düşünme pet shop kategorimizi hemen ziyaret et ve konumuna en yakın en çok tercih edilen pet shopları kolayca bul!

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Average: 5]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.