23 Mart 2023 A101 İndirimleri - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

23 Mart 2023 A101 İndirimleri

Bu hafta A101’de Hangi Ürünlerde İndirim Var?

A101 ve benzeri marketler haftalık ve aylık olarak çeşitli ürünlerde indirimler ve promosyonlar yapmaktadır. Peki 23 mart 2023 tarihinde a101’de hangi ürünlerde indirim var hangi ürünlerde promosyonlar var merak ediyorsanız a101 23 mart 2023 aktüel ürünler kataloğuna hemen göz atın.

23 Mart 2023 A101 Kataloğu

Bu Hafta A101’de Hangi Ürünlerde İndirim Var? 

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte hayatımza giren eknomik zorluklarla birlikte, en yakın A101 nerede?  En uygun ürünler hangi markette? gibi aramalar arama motorları üzerinde yapılmaktadır. Bu hafta a101’de hangi indirim var? sende merak ediyorsan aşağıdaki şok market kataloglarına göz atabilirsiniz.

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

  • Bakkal ve market arasındaki en büyük temel fark market açılışı yapılabilmesi için minimum 75m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bir market sahibi olabilmeniz için market açmak istediğiniz dükkanda bir engelli wc’si ve jenaratör bulundurmanız gerekmektedir.
  • Bakkallarda veresiye usulu alışveriş yapılabilirken marketlerde veresiye usulü  bir alışveriş yapılamamaktadır.

En yakin marketi arıyorum ama nasıl bulabilirim? diye düşünme hemen konum filtreleme bölümünden konumunu seç ve adresine en yakın marketi yada bakkalı hızlıca bul!

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.