Üsküdar 90'Lar Evi,Nerede,Giriş Ücreti Ne Kadar? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Üsküdar 90’Lar Evi,Nerede,Giriş Ücreti Ne Kadar?

Üsküdar 90’Lar Evi

Üskdür 90’lar evi Ahmet Yaman tarafından doksanlar dönemine olan özlemi gidermek amacı ile İstanbul Üsküdarda kurulmuştur. Doksanlar evinin içerisinde 90’lı yıllara ait nostarji dolu ev ürünleri ve içerisinde doksanlı yıllarda satılan mini market ürünleri bulunmaktadır. Yaman’a göre doksanlar evine gelen her misafirler doksanlı yıllarda yaşadıkları anılarını  hatırlıyorlar ve kimi zaman göz yaşı döken misafirleride oluyor.

 

Doksanlar evinin kurulduğunu ilk olarak sosyal medya hesaplarında duyuran Ahmet Yaman gelen olumlu tepkilerin ardından doksanlara ait ürünleri toplamaya başladı ve doksanlar evini kurdu.

Üsküdar 90’Lar Evi Nerede?

Üsküdar 90’lar evi İstanbul Üsküdar’ın ferah mahallesinde bulunmaktadır.

Üsküdar 90’Lar Evi Giriş Ücreti Nedir?

90’lar Evine giriş ücretsiz olup içerisinde bulunan doksanlar marketten doksanlı yıllara ait ürünlerden satın alabilir veyahut doksanlı yıllara ait nostarjik  fincanlarda türk kahvesi içebilirsiniz.

Üsküdar 90’lar Evi  Saat Kaçta Açılıyor?

Doksanlar evi saat 12.00 ile 19.00 Arasında misafirlerini ağırlamaktadır.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Average: 4.4]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.