Otobüsle Keşfedilebilecek Tatil Yerleri Listesi - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Otobüsle Keşfedilebilecek Tatil Yerleri Listesi

Biz bu yazımızda aracı olmayan ve seyahat firmalarından bağımsız olarak seyahat etmek isteyen kişiler için otobüsle gidilebilecek tatil rotalarını derledik.Hazırsanız başlıyoruz. Keyifli okumalar.

Kerpe

Otobüsle keşfedilebilecek tatil yerleri listesinin ilk ismi İstanbul’a yalnızca 2 saat uzaklıkta bir cennet; Kerpe! Şahsi araç zorunluluğu olmadan otobüsle de ulaşılması mümkün olan Kerpe, hem muhteşem bir manzaraya sahip hem de oldukça uygun fiyatlı.Üstelik burada Kadınlar Plajı, Sosyete Plajı ve Halk Plajı olmak üzere 3 farklı plaj alternatifi de mevcut.

İğneada

Birbirinden heyecanlı aktivitelere ev sahipliği yapan yer; İğneada! Trekking, kamp, ATV turu, kano, doğa yürüyüşü ve piknik e daha ne olsun değil mi? Üstelik bu adada buram buram tarih kokan mağaradan pırıl pırıl plajlara kadar görülmesi gereken birden fazla yerde mevcut. Ulaşımının yalnızca otobüsle bile sağlanabiliyor olması ise cabası.

Ayvacık

Otobüsle keşfedilebilecek tatil yerleri listesinde hem tatil yapıp hem de tarihi keşfetmek isteyenler için Ayvacık öncelikli adreslerden biri olmalı.Deniz tatili için Sivrice Koyu, Assos Antik Limanı gibi seçenekleri bulunan Ayvacık, doğa tatili için ise Adatepe, Kaz Dağları ve Mıhlı Şelalesi gibi seçeneklere sahip.Özellikle Assos Antik Kenti’ne gidenlerin Athena Tapınağı’nda gün batımını izlemeleri önerilmekte.

Selimiye

Selimiye, diğer popüler turistik bölgelerin aksine sakin bir yapıya sahip.Bu sebeple tatilde kafa dinlemek, doğayla adeta bütünleşmek isteyenlerin Selimiye’yi listenin en başına yazdıklarını söylemek mümkün.Üstelik sahil boyunca sıralanmış olan kafe ve restoranlarda birbirinden lezzetli yemekleri deneyimlemek de mümkün!

Gelibolu

Evet, tarih kitaplarında sürekli adını duyduğunuz Çanakkale’nin ünlü ilçesi Gelibolu’dan bahsediyoruz. Çünkü Gelibolu tarihi açıdan zengin olduğu gibi doğal güzellikleri açısından da oldukça zengin bir yer. Gelibolu’yu ziyaret ederseniz Gelibolu Savaş Müzesi, Piri Reis Müzesi gibi müzeleri gezerek tarihin tozlu sayfalarını da aralayabilirsiniz.

Otobüsle seyahat ederek uygun fiyatlı harika bir seyahat deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine otobüs seyahatleri artık son derece konforlu.Şimdiden iyi seyahatler !


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.