BBC Earth'den doğa severler için iki yeni belgesel - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

BBC Earth’den doğa severler için iki yeni belgesel

BBC Earth, izleyicilerine benzersiz doğa tarihi programları sunma taahhüdünü yeni yapımı “Earthshot Ödülü: Dünyamızı Onarmak” (Earthshot Prize: Repairing Our Planet) ile sürdürüyor. İlham verici 5 bölümden oluşan belgesel serisinin sunuculuğunu gezegenin sürdürülebilirliği için hayata geçirilen çalışmaları ödüllendiren Earthshot Ödülleri’nin kurucusu Prens William’ın yanı sıra ünlü belgeselci Sir David Attenborough üstlenecek. İkili, gezegenimizi onarmak için basit, iddialı fikirleri keşfederken doğa ve insanlık için umut veren çözümleri ortaya koyacak. “Earthshot Ödülü: Dünyamızı Onarmak” belgeseli ilk bölümüyle 27 Ağustos Cumartesi günü saat 19:30’da BBC Earth ekranlarında olacak.

Nesli tükenen canlıların yaşam mücadelesi devam ediyor

İlk sezonuyla beğeni toplayan BBC Earth belgeseli “Soylar” (Dynasties) da Ağustos ayında ikinci sezonuyla ekranlarda olacak. Yapım bu sezonunda da nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvan türlerinin hikayelerini izleyicilerle buluşturacak. Yavrularını tek başına hayatta kalmaya hazırlayan çitadan deneyimsiz bir fil sürüsünün mücadelesine, kuraklıktan sağ çıkan çöl faresi çetesinin hanedanını yeniden kurma çabasından rekabet içinde olan bir sırtlan klanına, birbirinden ilginç hikayeler Sir David Attenborough’un anlatımıyla ekranlara gelecek. Soylar’ın 6 bölümden oluşan yeni sezonu 7 Ağustos Pazar günü saat 19:00’da BBC Earth’te başlayacak.


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.