İzmir'de Tatil Yapılabilecek En Güzel Yerler - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

İzmir’de Tatil Yapılabilecek En Güzel Yerler

SIĞACIK
İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı olan Sığacık; masmavi denizi, altın sarısı kumu, rengarenk çiçekleri ve sakin yapısıyla sizlere huzur dolu bir tatil vaat ediyor. Aynı zamanda Teos Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Sığacık, sizleri tarihi bir yolculuğa da davet ediyor. Akkum, Akarca, Ekmeksiz, Altınköy plajları ile ise misafirlerine deniz ve kumun en güzel halini sunuyor. Dilerseniz sizi gemi turlarına katılabilir, istediğiniz bölgede kamp yapabilirsiniz.

SEFERİHİSAR
Türkiye’nin ilk cittaslow ünvanına sahip bölgesi olan Seferihisar, İzmir merkeze 52 km uzaklıkta yer alıyor. Bu rengarenk ilçe misafirlerine kaliteli ve huzur dolu bir tatil sunuyor. Ünlü ve masmavi Sığacık Plajı ve pazar günleri kurulan yöresel pazarıyla Seferihisar, en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında olmakla beraber kimi zaman festivallere de ev sahipliği yapıyor.

FOÇA
Tarihi ve hoş atmosferi ile Foça, İzmir’in en güzel tatil beldelerinden biri olmakla kalmayıp aynı zamanda İngiliz Burnu gibi muhteşem plajlarıyla da misafirlerini büyülüyor. Tatilde hem kafa dinlemek hem de biraz rahatlamak istiyorsanız Foça’da hem denize girin hem de o güzel çarşısında kendinizi kaybedin. Bizden söylemesi!

  
 
ÇEŞME
İzmir’in son yıllarda gözbebeği haline gelmiş Çeşme, hem canlı hem dinamik hem de hoş yapısıyla misafirlerine kucak açıyor. Çeşme merkez biraz daha kalabalık olsa da Ilıca, Altınkum gibi plajları ile sizleri sessizliğe ve sakinliğe davet ediyor. Dilerseniz kamp alanlarında konaklayabilir veya çeşitli su sporları da deneyimleyebilirsiniz. Çeşme’nin ılık sularında mıhteşem bir tatil sizi bekliyor.

 
KARABURUN
Doğa ile içiçe olmayı, kuşları ve böcekleri dinlemeyi, güneşin doğuşunu seyretmeyi sever misiniz? O halde sizleri Karaburun’da kamp yapmaya davet ediyoruz. Mimoza, Bodrum, Dolungaz koylarında sessiz ve doğa ile içiçe bir tatil düşleyin. Muazzam değil mi? Çadırınızı kurun ve güneşin tadını çıkarırken koyların masmavi suyunda ferahlayın. Dilerseniz gemi turlarına katılın ve bölgenin farklı yerlerinde yüzme zevkini de tadın. Karaburun’da huzuru hissedeceksiniz.


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.