Beta Berk Bayındır kimdir? Beta Berk Bayındır neden öldü? - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

Beta Berk Bayındır kimdir? Beta Berk Bayındır neden öldü?

Peki, Berk Bayındır kimdir?  Berk Bayındır nasıl öldü? Siz değerli okurlarımız için bu sorulara cevap veriyoruz.

Berk Bayındır kimdir?

Berk Bayındır 9 Eylül 1989 tarihinde dünyaya geldi. “Beta” lakabıyla tanınan ünlü rap sanatçısı bugüne kadar bir çok başarılı şarkının altına imza atmıştı.Herkes tarafından sevilen ve büyük beğeni toplayan sanatçı rap dünyasında oldukça ünlü bir isimdi.
Berk Bayındır Nasıl Öldü ?

Berk Bayındır, Kağıthane’de yaşadığı lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti.Beta Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener’in de olay anında evde olduğu öğrenildi.Simla Ener ifadesinde; “Sabah uyandığımızda Berk’in olağan dışı hareketleri vardı.Balkona çıktı. Balkon demirlerinden sarkarken gördüm.Arkasından koştum.Ama düşerken gördüm.” dedi.

Simla Ener, kendisini Berk Bayındır’ın ölümünden sorumlu tutan hayranlarına yönelik olarak yaptığı paylaşımlarda ; “Canımdan can koptu.Kötü iddialar ya da çirkin düşünceleri umursayacak kadar bile halim yok. Güçlü olmak ve Berk ile birbirimize verdiğimiz sözleri tutmak, onun eksik bıraktığı yerden yerine getirmeye çalışmaktan başka bir başka derdim yok.” açıklamalarında bulundu.

Berk Bayındır’ın ölümünü arkadaşı Server Uraz duyurdu.

Sanatçının babası Nezih Bayındır yaptığı açıklamada: “Oğlum Berk Bayındır ‘Beta’ olarak tanınıyordu.31 yaşında gencecik bir fidan bu şekilde.Yalnız yaşıyordu.Kız arkadaşı iki gün önce yanına gelmişti. Dün biz ailecek beraberdik.Yemek yedik.İyiydi” ifadelerini kullandı.


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.