En Çok Tercih Edilen Balayı Rotaları - Adresrehberin.com
Responsive Menu
Add more content here...
Responsive Menu
Add more content here...

En Çok Tercih Edilen Balayı Rotaları

Uzun süredir bekleyen çiftler birer birer dünya evine girmeye başladılar. Düğün telaşları dışarıdan her ne kadar tatlı telaşlar olarak görülse de tatlı oldukları kadar yorucu oldukları da doğrudur. Bu nedenle çiftler düğünlerinin ardından hem tüm stresi atmak hem de unutulmaz bir balayı geçirmek için en güzel ve onlar için en uygun olan rotayı aramaya başlarlar.Yazımız balayı rotasını belirlemek isteyen; fakat kararsız kalan çiftler için oldukça faydalı olacaktır. İşte en çok tercih edilen balayı tatili rotaları…

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi: Bodrum
Çiftlerin en çok tercih etmiş oldukları balayı rotalarından bahsediliyorsa hele de düğünleri yaz ayına denk geliyorsa balayı rotalarının vazgeçilmezleri arasında Bodrum’u gösterebiliriz.

Bodrum’un her köşesi eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Bu güzellik içinde rüya gibi bir balayı geçirmek isteyen hem de eşsiz sularda serinlemek isteyen çiftlerimiz tercihlerini ilk olarak Bodrum’dan yana kullanmaktadır. 
Bambaşka Bir Masal Diyarı: Kapadokya
Binlerce yıllık tarihi ve doğanın eşsiz güzelliği karşısında Kapadokya’da bu manzara karşısında hayran kalmamak elde değil. Üstüne bir de özellikle sabaha karşı ve gün batımında gökyüzünde süzülen sıcak hava balonları da yerlerini alınca ortaya insanı büyüleyen masalsı bir görüntü çıkıyor. Farklı oda seçenekleri ve aktiviteleri ile Kapadokya çiftlerin vazgeçilmez balayı rotaları arasında yer alıyor.

Karadeniz’in Eşsiz Güzelliği: Rize
Karadeniz’in tertemiz havası ve yaylalarının uçsuz bucaksız manzarası ile doğayı seven çiftler tercihlerini özellikle de Rize Çamlıhemşin’in eşsiz doğası içerisinde bulunan ahşap bungalov evlerden yana yapıyorlar. Oldukça romantik bir o kadar da etkileyici manzara üstüne bir de heyecan verici yayla turlarıyla birleşince Rize balayı rotalarının vazgeçilmez adresleri arasında yerini alıyor.

İstanbul’dan Kısa Bir Kaçamak: Sapanca
Düğünden sonra tatili pek uzun olmayan; ancak kısa bir kaçamak yapmak isteyen İstanbulluların balayı rotası genel olarak Sapanca taraflarına çevriliyor. İstanbul’a yakın olmasının avantajı yanında birbirinden güzel ve romantik bungalov tarzı evleriyle de ünlü olan Sapanca balayı için harika rotalardan biri.

Romantik Bir Balayı: Ağva
İstanbul’a yakın olması sebebiyle çokça tercih edilen bir diğer balayı rotası ise Şile Ağva’dır. Yakınlığının yanında doğa ile iç içe, romantik bir atmosfere sahip olan Ağva romantik bir balayı için doğru adreslerden biridir.

Yazımızda yeni evi çiftler tarafından en çok tercih edilen balayı rotalarından bahsettik. Umarız yazımız size balayı rotanızı belirleme konusunda fikir vermiştir. Görüşmek dileğiyle. İyi tatiller!


Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Adresrehberin.com

Bu ilan adresrehberin.com editörleri tarafından ücretsiz olarak listelenmiş olup ilanı sahiplenmek,bildirmek vb. tüm işlemler için lütfen destek@adresrehberin.com mail adresi üzerinden iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.