Açıklama

Sebebi Çok Meyhane,aradığınız adrese gitmeden önce adresrehberin.com’dan gideceğiniz yer hakkında hızlıca bilgi alın.

Haftanın 7 günü Dj Performans, Oryantel, Darbuka Show ve Muhteşem Panaromik İstanbul Manzarası ile Gurme Mezeler.
20:00 Yemek Başlangıcı
20:00 Dj Performans Türkçe Şarkılar 80’ler 90’lar(gece boyu aralıklı)
22:40 Oryantel Show
23:30 80’ler 90’lar ve DJ Performans
00:30 80’ler 90’lar ve DJ Performans

Sebebi En Yakın Yeni Nesil Meyhane ve Eğlence Mekanı Nerede?

Barlar, konser salonları ve açık hava eğlence mekânları, insanların genellikle sabahın erken saatlerine kadar eğlenmek, müzik eşliğinde dans etmek ve alkollü içki içmek için gittikleri yerlerdir. Bir barda genel olarak bir dans pisti, bir lazer gösterisi ve bir disk jokeyi (DJ) için bir sahne içeren bir eğlence mekânıdır. “Gece kulübü” adı zamanla baryeni nesil meyhane, gece kulübü gibi farklı isimlerle birlikte değişti. Başlangıçta dans pistleri olarak bilinen bu mekânlar, artık gece kulüpleri veya sadece bar olarak biliniyor.

Özel günleri kutlamak amacıyla, gününün yorgunluğunu atmak amacıyla ya da bir şeyler içip eğlenmek için gidilen yerler genel olarak meyhane ve barlardır. Son dönemlerde barlar ve gece kulüpleri oldukça popüler olmuştur.  Herkes hayatından en az 1 kez bara ya da gece kulübüne gider. Dolayısıyla eğlence sektörü en eski tarihlerden beri hiç azalmadan çoğalarak devam etmiştir.

En yakın eğlence mekanı nerede diye sorulacak olursa, her şehrin merkezinde bir caddede bulunur. Eğlence mekânları genelde şehrin en kalabalık bölgesinde olmaktadır.  En yakın eğlence mekânı olarak genelde barlar ve gece kulüpleri tercih edilmektedir. Şehre en yakın meyhane ve en yakın eğlene mekânı merkeze yakın olduğundan dolayı bulması ve eve geri dönmesi kolaydır. Eğlence mekanları genelde yılbaşı zamanı, doğum günlerinde, partilerde, konsept partilerde ya da düzenlenen bazı özel organizasyonlarda kullanılan mekanlardır. Bu mekânlar ses ve müzik olarak hareketli ve yüksek sesli müzikler kullanmaktadırlar. Bu mekânların sahipleri güvenlik ve içeridekilerin huzurundan sorumludur.

Eğlence Mekânları yılbaşlarında genellikle çok fazla dolu olmaktadırlar. Bu yüzden meyhanelere ve barlara yılbaşından aylar önce rezervasyon alınmaktadır. Yılbaşına günler kala boş rezervasyon bulunamadığından herkes en yakın meyhane nerede diye düşünür ve onu araştırır. Son anda plan yapan insanlar genelde bu sorunu yaşamaktadırlar.

Yılbaşında Eğlence Mekânları

Eğlence kültürü ve gece kulübü seven insanlar yılbaşlarını genelde evde değil de dışarıda geçirirler. Bu yüzden eğlence mekânlarının yılbaşı konseptleri erkenden hazırlanır ve yılbaşı menüleri aylar önceden ilan edilir. Herkes gitmek istediği konsepte göre bir mekân seçer ve rezervasyonunu yaptırır. Böylece yılbaşı günü en yakın eğlence mekânı nerede sorusu ile ve yer bulma telaşı ile karşılaşmazlar. Yılbaşında pek çok parti, kutlama ya da etkinlik bulunur, her gece kulübünün programını okuyarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Tercihiniz size en yakın olan eğlence mekânları da olabilir.

Genel olarak yılbaşı mekanları çok ses getiren ve aşırı eğlence içeren ve konsept olan mekanlardır. Örneğin yılbaşında konsept genel olarak kırmızıdır. Bu yüzden yılbaşında hem kadınlar hem erkekler kırmızı kıyafetler ve aksesuarlar tercih ederler.

Yılbaşında meyhaneye gidip her zamanki gibi eğlenmek isteyen sessiz sedasız türkülerle yeni yıla girmek isteyenlerde olabilir. Bu şekilde de yılbaşı partileri olmadan ve meyhane ortamında da yılbaşı kutlanabilir.

En yakın eğlence mekânı nerede diye sormaktansa evde yılbaşı geçirmek ya da aile büyükleri ile birlikte yılbaşı geçirmekte bir seçenektir. Bu seçenek her ne kadar gençler tarafından tercih edilmese de orta yaşlılar ve yaşlılar için bu istek her zaman aynıdır. Eğlence mekânı İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde genelde daha sık bulunmaktadır. Bu şehirler de bulunan eğlence mekânları daha sıra dışı ve alışılmışın dışında konseptler yapmaktadır. Bu yüzden yılbaşında büyük şehirlerde ki eğlence mekânlarına gitmeyi tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Yılbaşında En Çok Tercih Edilen Eğlence Mekânları

İstanbul Boğazı’nın en popüler yerlerinden biri de şüphesiz Sebebi Çok Meyhane’dir en çok tercih edilen ve tavsiye edilen mekânlardan biridir. Unutulmaz akşamlar ve bol bol Türkçe şarkılar sunan mekân, açıldığı ilk gün ünlüleri ağırladı ve çok güzel bir atmosfer sağladı. Popüler kalmak için yılbaşında en çok tercih edilen eğlence mekânları araştırması yaparken bu mekânı da değerlendirmelisiniz.

İstanbul’da oturuyorsanız en yakın eğlence mekânı nerede sorusuna hazine cevabını verilir. Hazine de haftanın her günü konuklar müzikleriyle ve ünlülerin sahneye çıkmasıyla doyasıya eğleniyor. Müziğin türü değişse de bazen caz Show eşliğinde sakin bir gece oluyor, bazen de bazı misafirler vurmalı çalgı müziği eşliğinde oturuyor. Cihangir’deki hazine konum olarak kokteyl tadımları ve görkemli konuşmalar için popüler mekânlardan biri haline geldi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]

İlan Resimleri

Yorum Ekle ve Oy Ver

Be the first to review “Sebebi Çok Meyhane”

Kalite
Konum
Hizmet
Fiyat