Adana Şok Market Mağazaları

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

Şok  Market İndirim Günleri Ne Zaman?

Zincir marketler artık hemen hemen her sokak başında kimi zaman bir şube olacak şekilde kimi zamansa aynı sokakta iki farklı  şube ile müşterilerinin taleplerine göre hizmet noktaları açmaktalar. Zincir marketlerin tercih edilmesindeki en yegane temel neden, haftalık ve aylık olacak şekilde çeşitli ürüneleri indirimli yada 1 alana 1 bedava gibi kampanyalar ile tüketicilere ulaştırmalarıdır.Şok marketlerde zincir maket denildiğinde ilk akla gelen marketlerden bir tanesidir peki şok marketin indirim günü ne zaman? diye soracak olursanız her zincir markette olduğu gibi şok marketinde haftalık olarak aktuel ürünleri bulunmaktadır. Şok market kataloğu sayfamızdan bu hafta şok market tarafından indirimli yada kampanyalı şekilde satılan ürünlere göz atabilirsiniz.

Adana'da ki Şok Market Şubeleri

Çatalca Şok Market Şubeleri
Çekmeköy Şok Market Şubeleri
Esenler Şok Market Şubeleri
Esenyurt Şok Market Şubeleri
Eyüpsultan Şok Market Şubeleri
Fatih Şok Market Şubeleri
Gaziosmanpaşa Şok Market Şubeleri
Güngören Şok Market Şubeleri
Kadıköy Şok Market Şubeleri
Kağıthane Şok Market Şubeleri
Kartal Şok Market Şubeleri
Küçükçekmece Şok Market Şubeleri
Maltepe Şok Market Şubeleri
Pendik Şok Market Şubeleri
Sancaktepe Şok Market Şubeleri
Sarıyer Şok Market Şubeleri
Silivri Şok Market Şubeleri
Sultanbeyli Şok Market Şubeleri
Sultangazi Şok Market Şubeleri
Şile Şok Market Şubeleri

Şok Marketin Sahibi Kim?

Şok marketler zincirinin yönetim kurulu yönetiminde Cengiz  Solakoğlu bulunmaktadır. 1964 yılında Ticari ilimler akademisinden mezun olmuştur.İş hayatına  1967 yılında BEKO A.Ş satış elemanı olarak başlamıştır. 1977 Yılında ise şirkette genel müdür pozisyonuna getirilmiştir. 60 Yaş sınırından dolayı emekli olup ŞOK marketler grubunda  yönetim kurulu başkanlığı görevi yapmaktadır.

Şok Yıldız Nedir?

Şok yıldız nedir? Şok yıldız şok marketler zincirinin oluşturmuş olduğu bir indirim programıdır.

Şok Yıldır Nasıl Kazanılır?

Online şok uygulaması olan cepte Şok uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz her 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 (bir) adet şok yıldız verilmektedir. 

Şok Yıldız Sadece Cepte Şokta Mı Kullanılıyor?

Şok yıldızlar yanlızca cepte şok uygulaması üzerinde kullanılmamaktadır. Şok yıldız puanlarınızı en yakın şok marketlerde kullanabilirsiniz.

Şok Yıldız Cepte Şok Uygulamasında Nasıl Kullanılır?

Cepte şok uygulamasına giriş yapın ardından sipariş vereceğiniz ürünleri seçip ödeme sayfasına gelin. Ödeme sayfası üzerinden şok yıldız puanımı kullan seçeneğini seçerek şok yıldız puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Şok Yıldız Puanı Şok Marketlerde Nasıl Kullanılır?

En yakın şok markette şok yıldızlarınızı kullanmak için kasiyere cepte şok uygulamasındaki şşok yıldızlarımı kullanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Ardından cepte şok uygulamasına giriş yaparak cepte şok uygulamasındaki qr kodu kasiyere göstererek ödemenizi yapabilirsiniz.

Siparişleri İade Etiiğinde Şok Yıldızlar Geri İade Edilir Mi?

Şok marketlerde veyahut cepte şok uygulaması üzerinden alış olduğunuz ürünlerin ödemesini şok yıldız puanlarınız ile yaptıysanız kullandığınız şok yıldız puanı kadar puanlarınız cepte şok uygulamanıza iade edilmektedir.

1 Şok Yıldız Kaç TL’dir?

1 Şok yıldız puanı 1TL olarak ücretlendirilmektedir.

Popüler Kategoriler

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

  • Bakkal ve market arasındaki en büyük temel fark market açılışı yapılabilmesi için minimum 75m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bir market sahibi olabilmeniz için market açmak istediğiniz dükkanda bir engelli wc’si ve jenaratör bulundurmanız gerekmektedir.
  • Bakkallarda veresiye usulu alışveriş yapılabilirken marketlerde veresiye usulü  bir alışveriş yapılamamaktadır.

En yakin marketi arıyorum ama nasıl bulabilirim? diye düşünme hemen konum filtreleme bölümünden konumunu seç ve adresine en yakın marketi yada bakkalı hızlıca bul!

Bakkal & Market Kategorimizi Değerlendirin :
5/5