En Yakın BİM Nerede?

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da ki BİM Şubeleri

Adalar BİM Şubeleri
Arnavutköy BİM Şubeleri
Ataşehir BİM Şubeleri
Avcılar BİM Şubeleri
Bağcılar BİM Şubeleri
Bahçelievler BİM Şubeleri
Bakırköy BİM Şubeleri
Başakşehir BİM Şubeleri
Bayrampaşa BİM Şubeleri
Beşiktaş BİM Şubeleri
Beykoz BİM Şubeleri
Beylikdüzü BİM Şubeleri
Beyoğlu BİM Şubeleri
Büyükçekmece BİM Şubeleri
Şişli BİM Şubeleri
Tuzla BİM Şubeleri
Ümraniye BİM Şubeleri
Üsküdar BİM Şubeleri
Zeytinburnu BİM Şubeleri

Çatalca BİM Şubeleri
Çekmeköy BİM Şubeleri
Esenler BİM Şubeleri
Esenyurt BİM Şubeleri
Eyüpsultan BİM Şubeleri
Fatih BİM Şubeleri
Gaziosmanpaşa BİM Şubeleri
Güngören BİM Şubeleri
Kadıköy BİM Şubeleri
Kağıthane BİM Şubeleri
Kartal BİM Şubeleri
Küçükçekmece BİM Şubeleri
Maltepe BİM Şubeleri
Pendik BİM Şubeleri
Sancaktepe BİM Şubeleri
Sarıyer BİM Şubeleri
Silivri BİM Şubeleri
Sultanbeyli BİM Şubeleri
Sultangazi BİM Şubeleri
Şile BİM Şubeleri

Popüler Kategoriler

Bakkal sokak aralarında bulunan, mahalle’nin küçük fakat dayanıklı ve yarı dayanıklı gıdaları kolaylıkla buldukları esnafa verilen isimdir.Süper marketler karşısında özelliklede pandemi döneminin hayatımıza girmesi ile birlikte popüleritesini kaybeden bakkalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte market/ bakkal mobil uygulamaları sayesinde popüleritelerini arttırdılar. Yeni bir eve yada ofise taşındığınızda çevrede ilk bakacağınız esnaf istisnasız bakkal olmuştur peki en yakın bakkal nerede? Diye merak ediyorsanız en yakin bakkal listelerimize bakarak konumunuza en yakın bakkal yada markete ulaşabilirsiniz.

  • Bakkal ve market arasındaki en büyük temel fark market açılışı yapılabilmesi için minimum 75m2 alana sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bir market sahibi olabilmeniz için market açmak istediğiniz dükkanda bir engelli wc’si ve jenaratör bulundurmanız gerekmektedir.
  • Bakkallarda veresiye usulu alışveriş yapılabilirken marketlerde veresiye usulü  bir alışveriş yapılamamaktadır.

En yakin marketi arıyorum ama nasıl bulabilirim? diye düşünme hemen konum filtreleme bölümünden konumunu seç ve adresine en yakın marketi yada bakkalı hızlıca bul!